| Wprowadzenie | Twoje konto | Top Czytelnicy | Top Książki | Biblioteka |
KATALOGI Wypożyczalni dla Dorosłych | Audiobooki | Oddziału dla Dzieci | Centralny

Przeszukiwanie katalogu po indeksie:

Wyświetlonych zostanie max na stronie:

opisów

Znaleziono 2 pozycje o tematyce: Aukcja

Bursztynowy rycerz
Tyt. oryg.: "Amber knight ".

AUTOR:

John, Katherine. [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Świat Książki - Bertelsmann Media, 2010.

TEMATYKA:

  1. Literatura angielska - 21 w.
  2. Powieść sensacyjna
  3. Aukcja
  4. Bursztynowa Komnata
  5. Zabójstwo
  6. Przestępczość zorganizowana

OPIS
FIZYCZNY:

319, [1] s. ; 20 cm.

SYGNATURA:

821.111-312.4

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

000084854000

84854

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Tyt. oryg.: "The amber knight" 2007. Na książce pseud. aut., nazwa: Karen Watkins. Publ. klubu Świat Książki nr 6242.
Oznaczenia odpowiedzialności: [>>]

DOSTĘPNOŚĆ:

Dostępny jest 1 egzemplarz.
        Pozycję można wypożyczyć na 30 dni

DZIAŁANIE:

CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?

Pudełko w kształcie serca
Tyt. oryg.: "Heart-shaped box ".

AUTOR:

Hill, Joe [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Prószyński i S-ka, [2007].

TEMATYKA:

  1. Literatura amerykańska - 21 w.
  2. Powieść grozy
  3. Muzycy
  4. Duchy
  5. Upiory
  6. Aukcja

OPIS
FIZYCZNY:

325, [1] s. ; 20 cm.

SYGNATURA:

821.111(73)-344

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

000092145000

92145

UWAGI:

Data wyd. wg: www.proszynski.pl. W haśle pseud., nazwa właśc. aut.: Joseph Hillstrom King.
Oznaczenia odpowiedzialności: Joe Hill ; przeł. [z ang.] Paulina Braiter.

DOSTĘPNOŚĆ:

Dostępny jest 1 egzemplarz.

DZIAŁANIE:

KOMENTARZE (0)
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?

  WYDRUK KATALOGÓW

   Aktualizacja strony: 01.08.2010 | Czas generowania strony: 0.2818 | Kontakt:
Jesteś: 3987898 osobą korzystającą z katalogu | 3094 razy logowano się na swoje konto
898 razy zrobiono rezerwację poprzez stronę WWW