| Wprowadzenie | Twoje konto | Top Czytelnicy | Top Książki | Biblioteka |
KATALOGI Wypożyczalni dla Dorosłych | Audiobooki | Oddziału dla Dzieci | Centralny

Przeszukiwanie katalogu po indeksie:

Wyświetlonych zostanie max na stronie:

opisów

Znaleziono 1 pozycję o tematyce: Dom aukcyjny

Maestra

AUTOR:

Hilton, Lisa [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Katowice : Wydawnictwo Sonia Draga, 2016.

TEMATYKA:

  1. Literatura angielska - 21 w.
  2. Thriller sensacyjny
  3. Oszustwo
  4. Dom aukcyjny
  5. Kradzież
  6. Morderstwo

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2016 r.

OPIS
FIZYCZNY:

310, [1] strona ; 21 cm.

SYGNATURA:

821.111-344

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

000096263000

96263

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Oznaczenia odpowiedzialności: L. S. Hilton ; z języka angielskiego przełożyła Ewa Penksyk-Kluczkowska.

  SERIA/CYKL: Maestra stanowią >>

DOSTĘPNOŚĆ:

Dostępny jest 1 egzemplarz.
        Pozycję można wypożyczyć na 30 dni

DZIAŁANIE:

CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?

  WYDRUK KATALOGÓW

   Aktualizacja strony: 01.08.2010 | Czas generowania strony: 0.2834 | Kontakt:
Jesteś: 3530170 osobą korzystającą z katalogu | 2274 razy logowano się na swoje konto
592 razy zrobiono rezerwację poprzez stronę WWW